JOINT ANNUAL MEETING OF THE SWEDISH AND POLISH PEDIATRIC ORTHOPEDIC SOCIETY

JONKOPING 19-21.10.2022

Po latach starań o zacieśnienie współpracy z ortopedami dziecięcymi ze Szwecji, możemy z radością zaprosić wszystkich członków PPOS do udziału w dorocznej konferencji Szwedzkiego Towarzystwa Ortopedii Dziecięcej, która tym razem odbędzie się w ramach współpracy z Sekcją Ortopedii Dziecięcej PTOiTr jako „Joint annual meeting of the Swedish and Polish Pediatric Orthopedic Society”. Odbędzie się ona w dniach 19-21 października 2022, w Jonkoping, centralna Szwecja.

Szczegółowe informacje znajdziecie w poniższym linku: https://www.lyyti.fi/p/SBOF_9600

Zachęcamy do zgłaszania streszczeń.

Jako tematy konferencji organizatorzy wybrali: DDH, SCFE, PEVA, patellar dislocation, limb reconstruction.

Komitet Naukowy kwalifikujący streszczenia składa się w połowie z ortopedów szwedzkich i polskich. Nasz kraj reprezentują: prof. dr hab. Marek Jóźwiak, dr n. med. Barbara Jasiewicz i dr n. med. Błażej Pruszczyński.  

Termin zgłaszania streszczeń upływa w sierpniu br. 

W celu uzyskania informacji praktycznych np. co do rejestracji czy zakwaterowania proszę kontaktować się z conference manager Linda Jofelt, linda@dughult.se tel. +46 708 545 437.

Osobą współpracującą ze Swedish Pediatric Orthopaedic Society z ramienia Sekcji Ortopedii Dziecięcej PTOiTr jest dr n. med. Barbara Jasiewicz, barbara.jasiewicz@uj.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji.

Zarząd PPOS