32 Europejska Akademia Niepełnosprawności Dziecięcej

Szanowni Państwo.

W imieniu organizatorów zapraszamy na Konferencję “32 Europejska Akademia Niepełnosprawności Dziecięcej”

Akademia, pod naukowym kierownictwem prof. dr hab. Marka Jóźwiaka, odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2020 roku w Poznaniu i zostanie podzielona na cztery główne moduły tematyczne: problemy nerwowo-mięśniowe, choroby współistniejące, wsparcie technologiczne procesu rehabilitacji i neuroplastyczność.

Temat przewodni konferencji FROM CHILDHOOD TO ADULTHOOD WITH DISABILITY obejmuje zagadnienia dotyczące wieku dziecięcego, dorastania i rozwoju osób zmagających się z niepełnosprawnością ruchową. Podczas wielu sesji tematycznych będzie można wysłuchać interesujących wykładów ekspertów z Polski
i zagranicy. Planowane są także warsztaty, sesje rodzicielskie oraz prezentacje zgłoszonych prac – w formie wystąpień ustnych i sesji plakatowej.

Spotkanie będzie ważnym wydarzeniem naukowym, interesującym zarówno dla specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, jak i dla szkolących się, dla których przewidziane zostały preferencyjne warunki uczestnictwa.

Konferencja stanowi  jednocześnie jedno z najważniejszych w Europie cyklicznych interdyscyplinarnych spotkań profesjonalistów  zajmujących się zarówno populacją dziecięcą, jak i ich przekroczeniem do „dorosłego życia”

Oficjalna strona wydarzenia: www.eacd2020.org

Termin składania abstraktów: 17.11.2019
(Call for abstract letter – do pobrania PDF)