Szkoła Ortopedii Dziecięcej Uniejów 2017

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję Szkoły Ortopedii Dziecięcej w Uniejowie w dniach 23-24.11.2017 r. Zgodnie z sugestiami i opiniami osób, które brały udział w poprzednich edycjach, komitet organizacyjny zaproponował nową formułę spotkania.

W tym samy czasie zorganizowane zostaną wykłady dla osób po raz pierwszy uczestniczących w tej imprezie – „UNIEJÓW 1”, który tematyka dotyczyć będzie najbardziej istotnych zagadnień z zakresu ortopedii i traumatologii dziecięcej, oraz „UNIEJÓW 2” – czyli cykl zajęć, które obejmować będą już bardziej szczegółowo pewne wybrane problemy z naszej dziedziny.
Tematyka wykładów na poziomie „UNIEJÓW 1” w większości będzie pokrywała się z tematyką poprzednich edycji Szkoły Ortopedii Dziecięcej i zapraszamy na nie wszystkich, którzy zainteresowani są ortopedią i traumatologią dziecięcą a będą w Uniejowie po raz pierwszy. Natomiast wystąpienia w trakcie „UNIEJOWA 2” to świeża i pogłębiona „wersja” przekazywanej wiedzy i doświadczeń w wybranych, szczegółowych zagadnieniach naszej specjalności. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach na poziomie „UNIEJÓW 2” jest odbyte uczestnictwo w którejś z poprzednich edycji Szkoły.

Poniżej formularze zgłoszeniowe na każdy z poziomów tegorocznej edycji Szkoły Ortopedii Dziecięcej.

Zapraszamy serdecznie!